Geometria zawieszenia / Zbieżność kół

Firma AB Motors poszerza zakres usług i zaprasza do korzystania z usługi ustawnienia geometrii kół samochodu przy pomocy nowoczesnego urządzenia marki Bosch.
Geometria kół Potok trasa Krosno Jasło

Złe ustawienie geometrii kół wpływa zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy, dlatego ważne jest aby przynajmniej raz w roku zlecić kontrolę kół i zawieszenia. Szczególnie należy zadbać o sprawdzanie kół przednich które są najbardziej narażone na rozregulowanie (spowodowane to może być zuzyciem częsci lub urazami mechanicznymi). Złe ustawienie kół odpowiada także za nierównomiernie ścieranie się opon i niekomfortowe prowadzenie pojazdu.

Podczas badania geometrii sprawdzana jest zbieżność, kąt pochylenia kół, kąt pochylenia sworznia zwrotnicy oraz kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Ich właściwe ustawienie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność kierowania.
Ustawienie zbieznosci Potok trasa Krosno Jasło

Urządzenie Bosch FWA 4335to system 6-czujnikowy, wersja bezprzewodowa z czujnikami kompensacji bicia obręczy.Pomiar oparty jest na technice 6-czujnikowej z wykorzystaniem kamer CCD. FWA 4335 z głowicami bezprzewodowymi i ze stacjami ładowania głowic przy szafie umożliwia jeszcze szybsze i łatwiejsze wykonanie pomiarów. Czujniki kompensacji bicia obręczy znacznie ułatwiają badanie, gdyż po obrocie koła o 90° nie trzeba naciskać żadnego przycisku na głowicy. Unika się w tym przypadku błędów podczas kompensacji, przez co uzyskuje się wysoką dokładność pomiarową.
Zastosowanie nowych, cyfrowych kamer CCD 20° (Charge Coupled Device) przyspiesza pomiar wyprzedzenia sworznia zwrotnicy. Baza danych obejmuje około 20 000 pojazdów pochodzących od więcej niż 50 producentów i może być rozszerzana indywidualnie przez użytkownika.

Po zakupie używanego auta powinna być to czynność obligatoryjna, podobnie jak wymiana oleju silnikowego i paska rozrządu.
Geometria kół Potok trasa Krosno Jasło

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. AB Motors Potok- trasa Krosno- Jasło- Jedlicze.

Godziny pracy:

Pn - Pt: 8:00 do 16:00
Sob: 8:00 do 13:00

tel. 512 993 633
Zapraszamy !!!

 

Nasi partnerzy:

Lasko 24

Fabryka4x4

Hurtownia Akumulatorów Stobat

METALMART

Radio Styl

Copyright © ABMOTORS 2014 - all rights reserved.
ABMOTORS tel.512 993 633 info@abmotors.pl